IRAN: Teheran

Teheran

more pictures (click here) / więcej zdjęć (kliknij tutaj)

 

 

22 thoughts on “IRAN: Teheran

  1. I lived in Tehran from 76 to 78…I have been on top of that tower…what lovely memories your photos brought me….thank you for sharing!!!

  2. ehh, kuszą te zdjęcia bardzo. kiedy były robione? ten rejon świata ma tyle do zaoferowania, jednak już same wizje konfliktów skutecznie mnie odstraszają. a Iran jest dla mnie zagadką – zmiana myślenia i narzucanie woli niekoniecznie większości co kilkanaście lat…

    • Napisze krótko, lecz treściwie: Zdjęcia zostały zrobione miesiąc temu. Iran jest podobno super bezpieczny! Do tego jest niesamowicie tanio (bardzo niski kurs waluty), więc można bardzo luksusowo zwiedzić cały kraj za bardzo małe pieniądze. Do tego ludzie są bardzo mili i pomocni. Jeżeli to Ciebie zachęci do podróży do Iranu, dodam, że najtaniej można się tam dostać przez Niemcy. Z Niemiec można łatwo tanimi tureckimi liniami (np. Pegasus) polecieć przez Turcję do Iranu. Dosłownie za grosze. Iran ma rzeczywiście niesamowicie dużo do zaoferowania, więc jedź, póki jest tak tanio i bezpiecznie. Pozdrawiam

    • This is Azadi Tower(Freedom Tower), before revolution: Shahyad Tower – a modern symbol of Tehran which marks the west entrance to the city. It was built to celebrate the 2,500th anniversary of the Persian Empire.

  3. Great photos! Have you been up north to Armenia and Nagorno-Karabakh? Both are beautiful but more so Nagorno-Karabakh.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s